Главная » ГОРНЫЕ » 27.5" Cross Hunter 2023


        

27.5" Cross Hunter 2023

На складе

 

Наша цена:
9 990 Грн

в корзину:
  шт.  

На данный велосипед действует супер акция: Бесплатная доставка + кодовый велозамок + велокомпьютер!!!!

Технічні характеристики

Діаметр коліс 27.5"
Розмір рами 17-20" Алюміній
Вага велосипеда 15 кг
Кількість швидкостей 21 швидкість
Рульова колонка NECO H117DM
Грипси Гумові 125mm
Вилка Пружинно еластомірна 60 мм з LockOut
Втулки Shunfeng:SF-B07, алюмінієві
Покришки WANDA W3104, 27.5X2.10
Гальма Дискові механічні 160мм
Педалі NECO WP-401
Шатуни SP318P8 170mm
Каретка Кенлі. KL-08A
Манетки (Ручки перемикання) Shimano ST-EF51
Ланцюг Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*110
Касета SHUNFENG FW-7. 7 SP
Перемикач швидкостей (передній) Shimano FD-TZ30 3sp
Перемикач швидкостей (задній) SHIMANO RD-TZ50 7sp

Гірський велосипед Cross Hunter на 27,5 "колесах - це недорогий алюмінієвий хардтейл, створений вітчизняним виробником. Байк розрахований на те, що райдер буде їздити по асфальту і укоченим ґрунтовим стежками. Алюмінієва рама і амортизаційна вилка, 21 передача і дискові механічні гальма - ось короткий портрет моделі.
Hunter з 27,5 "колесами збирається на рамах 17" ростовки. Вони розраховані на райдерів зростанням від 165 до 190 см. Якщо ж ваш зріст вище зазначеного, то рекомендуємо розглянути цю ж модель, але на 29 "колесах.
Рама у цього велосипеда виконана зі сплаву алюмінію. Він дозволяє домогтися ваги в 15 кг, що дуже добре для даного цінового діапазону. Сплав алюмінію не підвладний корозії, а тому велосипед просто не має терміну експлуатації. Комунікації трансмісії завбачливо заховані під верхню трубу, де вони не завадять райдеру, а також максимально віддалені від бруду. На рамі є всі необхідні кріплення для установки багажника і повнорозмірних крил, що зробить щоденну їзду цілком комфортною. При цьому в стокової комплектації у велосипеда йде встановлена ​​підніжка і набір консольних крил.
Пружинно-еластомірна вилка з ходом в 60 мм візьме на себе тряску від нерівного дорожнього покриття. Вилка оснащена механічним локаутом, який дає можливість заблокувати амортизаційний хід. Безрезьбової рульова колонка, яка працює на підшипниках типу конус-чашка, забезпечує хороше управління велосипедом і не потребує частого обслуговування.
Колеса в 27,5 "- це хороший універсальний розмір, який легкий на розгін, досить міцний і дає непогану прохідність. Завдяки використанню подвійних алюмінієвих ободів колеса отримали непоганий запас міцності, тому вісімки НЕ будуть частою головним болем. Втулки тут заспіцовани на насипних підшипниках. покришки встановлені Wanda W3104 розміром 27.5X2.10 ".
Трансмісія має стандартний для такого класу велосипедів розклад: 7 на 3. Де 7 зірок тріскачки Shunfeng FW-7 обертаються 3 зірками системи шатунів. Перемикання здійснюється завдяки комплектуючих прогулянкового сегмента японського навісного обладнання Shimano Tourney.
Шатуни обертаються на промислових підшипниках каретки з валом під квадрат. Такі підшипники не потрібно обслуговувати і налаштовувати, а запас ходу у них великий - до 10 000 км.
Гальма у велосипеда дискові механічні. Це найпростіші і безпроблемні гальма. Вони не вимагають серйозної кваліфікації майстра для обслуговування (як гідравліка) і зберігають працездатність при будь-якій погоді і температурі.
Якщо потрібен недорогий гірський велосипед на кожен день, то Cross Hunter стане відмінним вибором.

Дана модель гарно підійде на зріст 165-190см

Y2VmY